Bestyrelsen

Afdelingsbestyrelsen

Træffes den 2. tirsdag i hver måned, undtaget juli,

i Tranevænget 54 kld. ml. 18.30 - 19.00

mail: bestyrelsen@tranevaenget.dk

Du kan også kontakte bestyrelsen via denne formular klik her

Formand

Tim Resen

tim@tranevaenget.dk

Tlf. 9320 6040

Næstformand

Niels-Erik van Zeijst

ne@tranevaenget.dk


Kasserer

Annette Rasmussen

annette@tranevaenget.dk


Sekretær

Kurt Damsted

kurt@tranevaenget.dk


Bestyrelsesmedlem

Steen Hansen

steen@tranevaenget.dk


Bestyrelsesmedlem

Stig Rasmussen

stig@tranevaenget.dk



Bestyrelsesmedlem

Kai  Eiersted

kai@tranevaenget.dk



Webmaster

Niels-Erik van Zeijst

ne@tranevaenget.dk


Suppleant

Vacant